W tym filmie pokaże jak z zwykłej butelki plastikowej i wężyka ,zrobić samemu pompkę do spuszczania paliwa .W jaki sposób można spuścić paliwo z baku auta .
Zabrakło paliwa ? a może zatankowałeś złe paliwo ?

Importowane z Youtube Wypompowanie źle zatankowanego paliwa 24H.Spuszczanie paliwa.

Co zrobić po zatankowaniu złego paliwa do auta? Nasza pomoc w zakresie spuszczania paliwa jest dostępna w przypadku użycia niewłaściwego paliwa (na przykład, jeśli zamiast oleju napędowego użyto benzyny lub jeśli w zbiorniku samochodu zamiast benzyny użyto oleju napędowego).

Spuszczenie Paliwa z Baku Samochodu Warszawa, Problem? Dzwoń do Mechanika! Diesel, LPG, Adblue, Dostawcze Auta, dojazd do 30min – Mobilny Mechanik!

20 odpowiedzi

  1. Chlopekk, filmik zajebisty itd, tylko prosze uzyyles slowa "karnisrta" mniej wiecej 40 x w tym filmie, czemu nikt nie moze sie dokladnie nauczyc, tego tak bardzo popuarnego w mechanice slowa " Kanistrer " pozdro

  2. Nie działa. Butelkę trzymałem na ziemi a korek dodatkowo uszczelniłem klejem na gorąco to nie działa bo butelka nie od kształci się z powrotem do pierwotnego stanu chyba że trzeba mieć jakieś magiczne butelki ale na filmie tego nie widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.